Kategórie

Novinky

Prvý Predchádzajúci Produkt 52 z 60 Ďalší Posledný

kancelárska stolička Ergohuman 2 Basic[20161850]

premeňte svoju kanceláriu na oázu pohodlia a produktivity s Ergohuman 2 Basic - najnovšou edíciou najpredávanejšej kancelárskej stoličky, ktorá si získala srdcia používateľov na celom svete! Na dokonalého nástupcu sme čakali roky a teraz je konečne dostupný. Ergohuman 2 je inovatívna generácia kancelárskych stoličiek, ktorá ponúka tri verzie výbavy – Basic, Elite a Luxury. To znamená, že bez ohľadu na vaše požiadavky, očakávania a potreby nájdete perfektnú stoličku prispôsobenú vášmu štýlu práce. Ergohuman 2 Basic je dokonalou kombináciou jednoduchosti, funkčnosti a pohodlia. Táto kancelárska stolička poskytuje optimálnu oporu vášmu telu, znižuje svalové napätie a stará sa o zdravie chrbtice. Vyrobené z vysoko kvalitných materiálov zaisťuje odolnosť a dlhotrvajúci výkon aj pri intenzívnom každodennom používaní. Už nečakajte, aby ste zvýšili pohodlie a efektivitu vo svojej kancelárii. Vyberte si Ergohuman 2 Basic - kancelársku stoličku, ktorá splní vaše očakávania a zvýši vaše pracovné štandardy. Pridajte sa k radom spokojných užívateľov Ergohuman a zažite rozdiel ešte dnes!
Operadlo : ergonomické s bedrovou opierkou ktorá vytvára permanentný prítlak v oblasti bedier. Súčasťou operadla je aj výškovo a uhlovo nastaviteľná hlavová opierka. Operadlo je vybavené 6-stupňovým nastavením výšky, vďaka čomu bude stolička dobre fungovať aj vysokým používateľom. Nezávislá a flexibilná bedrová časť reaguje na pohyby užívateľa v kresle a poskytuje konzistentnú podporu chrbtici. Podobne ako model Elite 2, aj verzia Basic 2 umožňuje nastavenie sily odporu bedrovej opierky pomocou kolieska umiestneného na zadnej strane operadla. Stolička je dostupná v čiernom a sivom prevedení sieťoviny a rámu.
Sedák : hĺbkovo nastaviteľný, široký 50cm
Mechanizmus : Stolička Ergohuman 2 Basic je vybavená synchronizovaným samovyvažovacím mechanizmom. Po uvoľnení aretácie sa operadlo nakláňa v synchrónnom pohybe so sedadlom, čím napodobňuje pohyby užívateľa v kresle. Pohyb sklonu operadla sleduje chrbát používateľa výraznejšie a rýchlejšie ako pohyb sedadla. V každom okamihu je možné zaaretovať operadlo a sedadlo v jednej z piatich polôh sklonu. Mechanizmus tiež umožňuje nastavenie hĺbky sedadla v rozsahu 50mm, čo umožňuje užívateľovi prispôsobiť si vzdialenosť od operadla. Táto funkcia zaisťuje, že funkcie operadla sú prístupné pre vysokých aj nízkych používateľov a zároveň zabraňuje nepohodliu na prednej časti sedadla.
Podrúčky : 3D je možné nastavovať do uhla, hĺbky, a výšky.
Hliníková báza, kolieska s priemerom 65 mm - pre všetky typy podláh.

Rozmery :
celková výška : 111,5-133 cm
šírka operadla : 52 cm
šírka sedáku : 51 cm
hĺbka sedáku : 50 cm
výška sedáku : 40,5-49,5 cm
nosnosť : 130 kg
záruka : 5 rokov

495,00€ s DPH

Dostupné doplnky:

Napíš poznámku

Obrázky doplnkov

čierna kostra / čierna sieťovinačierna kostra / čierna sieťovina
sivá kostra / sivá sieťovinasivá kostra / sivá sieťovina
Prvý Predchádzajúci Produkt 52 z 60 Ďalší Posledný

Zákazník ktorý si kúpil tento tovar doporučuje