Kategórie

Prvý Predchádzajúci Produkt 55 z 61 Ďalší Posledný
kancelárska stolička Ergohuman 2 Elite VZORKA

kancelárska stolička Ergohuman 2 Elite VZORKA[20161931]

vitajte vo svete výnimočného komfortu a dokonalej ergonómie. Najpredávanejšia ergonomická kancelárska stolička Ergohuman má svojho nástupcu hodného 21. storočia. Kancelárske kreslo Ergohuman druhej generácie je synonymom vynikajúcej kvality práce pri počítači. Táto stolička, navrhnutá tak, aby zabezpečila úplné pohodlie, má pokročilé technológie, ktoré zlepšujú ergonómiu práce a znižujú stres. Kancelárske kreslo Ergohuman 2 Elite je spojením moderného štýlu a vynikajúceho pohodlia. Jej ergonomický tvar poskytuje adekvátnu oporu pre chrbticu a viacbodový systém nastavenia umožňuje prispôsobiť stoličku individuálnym potrebám užívateľa. Pohodlná chrbtová opierka zaisťuje voľnosť pohybu a nastaviteľné podrúčky umožňujú správne polohovanie rúk pri práci a chvíľach oddychu. Moderné technológie použité v kancelárskej stoličke Ergohuman 2 Elite zaručujú vynikajúcu kvalitu práce. Mechanizmus Drift Tilt umožňuje plynule nastaviť uhol operadla a sedadla a zároveň zabezpečiť optimálnu polohu pre chrbticu. Pokročilý mechanizmus bedrovej podpory umožňuje presné prispôsobenie prirodzenému zakriveniu chrbtice, čím poskytuje maximálnu podporu dolnej časti chrbta. Objavte novinku medzi kancelárskymi stoličkami Ergohuman - možnosť nastavenia negatívneho uhla, vďaka čomu náš chrbát nestráca kontakt s operadlom ani pri naklonení nad klávesnicu počítača. Nastavenie chrbtovej opierky a sedadla o niekoľko stupňov „vpred“ uľaví našim dolným nohám a eliminuje tlak, ktorý môže viesť k znecitliveniu nôh. Stolička je čalúnená kvalitnou sieťovinou, ktorá má 10 zón rôzneho napätia tak, aby dokonale priliehala k telu užívateľa. Vzorka je v čiernej sieťovine a zároveň má aj príplatkovú praktickú výklopnú opierku nôh.
Operadlo : ergonomické s bedrovou opierkou ktorá vytvára permanentný prítlak v oblasti bedier. Súčasťou operadla je aj výškovo a uhlovo nastaviteľná hlavová opierka. Operadlo je vybavené 6-stupňovým nastavením výšky. Rozsah nastavenia je 65 mm, vďaka čomu bude stolička dobre fungovať aj vysokým používateľom. Nezávislý, flexibilný bedrový profil reaguje na pohyby užívateľa v kresle a poskytuje chrbtici stálu oporu. Na rozdiel od prvej generácie Ergohuman Elite má verzia Elite 2 možnosť nastavenia odporu bedrového profilu pomocou gombíka na zadnej strane operadla.
Sedák : hĺbkovo nastaviteľný, široký 50cm
Mechanizmus : Kancelárske kreslo Ergohuman 2 Elite je vybavené mechanizmom synchrónneho pohybu Drift Tilt. Po uvoľnení aretácie sa operadlo nakláňa v synchrónnom pohybe so sedadlom, čím imituje pohyby užívateľa v kresle. Naklápanie chrbtovej opierky v nadväznosti na pohyb chrbta užívateľa je oveľa zreteľnejšie a rýchlejšie ako pohyb sedadla. Kedykoľvek je možné uzamknúť 1 zo 4 polôh operadla a sedadla. Mechanizmus tiež umožňuje nastaviť hĺbku sedadla v rozsahu 50mm, teda jeho vzdialenosť od operadla. Vďaka tejto vlastnosti budú funkcie operadla dostupné pre nízkych aj vysokých užívateľov a predná časť sedadla nebude stláčať stehno.
Podrúčky : inovatívne 5D podrúčky nastaviteľné v 5 rovinách: 1. výškové nastavenie umožňujúce ergonomické polohovanie predlaktia (90 stupňov vzhľadom k telu), čo výrazne odľahčí chrbtové svalstvo počas dlhých hodín práce, 2. nastavenie vzdialenosti od sedadla umožňujúce prispôsobenie lakťovej opierky postave užívateľa, 3-4. nastavenie dĺžky a uhla polohy podložky lakťovej opierky, čo okrem iného uľahčuje písanie. 5. inovatívna, 8-stupňová funkcia ohýbania prednej časti lakťovej opierky zaručuje oporu pre predlaktie pri používaní telefónu, hraní na konzole alebo čítaní knihy.
Hliníková báza, kolieska s priemerom 65 mm - pre všetky typy podláh.

Rozmery :
celková výška : 111,5-133 cm
šírka operadla : 52 cm
šírka sedáku : 51 cm
hĺbka sedáku : 50 cm
výška sedáku : 40,5-49,5 cm
nosnosť : 130 kg
záruka : 5 rokov

PONUKA PLATÍ DO PREDAJA VZORKY .
599,00€ s DPH 716,00€ s DPH
Napíš poznámku
Prvý Predchádzajúci Produkt 55 z 61 Ďalší Posledný