Kategórie

Prvý Predchádzajúci Produkt 51 z 67 Ďalší Posledný

hotelová stolička Nadia[20161865]

pohodlná, minimalistická a ľahká stolička Nadia je vyrobená z vysoko kvalitného polypropylénu a je určená do kancelárií, recepcií, čakární a sektoru HoReCa, kde sa okrem iného skvele hodí do reštaurácií a kaviarní. Použitie širokého sedáku zaručuje vysoký komfort. Pohodlné podrúčky navyše umožňujú voľnú polohu predlaktia a rúk. Stolička Nadia je dostupná v štyroch univerzálnych farbách, vďaka ktorým si model ľahko zladíte s dekorom vášho interiéru. Profilované operadlo je zakončené lakťovými opierkami, ktoré umožňujú voľné položenie rúk.
Kostra : základ tvoria štyri plastové nožičky v čiernej farbe zakončené krytkami na ochranu podlahy pred poškriabaním. Nohy sa smerom nadol jemne zužujú, vďaka čomu je celá konštrukcia stoličky Nadia mimoriadne ľahká a príjemná pre oči.
Sedák : sedadlo je vyrobené z odolného polypropylénu, odolného voči nečistotám, UV žiareniu a poveternostným vplyvom. Je mimoriadne nenáročná na údržbu a čistenie. Sedadlo je široké a pohodlné, čo zaisťuje pohodlné používanie. Je dostupný v štyroch univerzálnych farbách – bielej, čiernej, béžovej a ružovej.

Rozmery :
celková výška : 78 cm
celková šírka : 58 cm
šírka sedáku : 45 cm
celková hĺbka : 55 cm
hĺbka sedáku : 43,5 cm
výška sedáku : 48,5 cm

V ponuke máme aj kaviarenskú stoličku Nadia T
98,20€ s DPH

Dostupné doplnky:

Napíš poznámku

Obrázky doplnkov

čiernyčierny
bielybiely
béžovýbéžový
ružovýružový
Prvý Predchádzajúci Produkt 51 z 67 Ďalší Posledný